Anasayfa » KOMBİ BAKIMI » Ferroli Kombi Bakımı

Ferroli Kombi Bakımı

Değerli Kullanıcılarımız ;

Ferroli markasına ait kombilerin yılda en az 2 kez yetkili uzmanlar yada teknisyenler tarafından bakımlarının yapılması ön görülmektedir.Ürün garanti süresi boyunca periyodik olarak yetkili servisler tarafından bakımları yapılmaktadır.Garantisi biten kombiler için ise Ferroli Kombi Servisi olan şirketimiz devreye girmektedir.Kombi bakımları konusunda çok kaliteli ve uzman ekiplere sahip olan şirketimiz güler yüzlü personeli her zaman rakiplerinden 1 adım daha önde bulunmaktadır.

ferroli-servis-2

Ferroli Teknik Servisi

Uzun yıllardır ferroli marka kombilere bakım hizmeti sunan şirketimiz bir çok kullanıcılarımızın çözüm ortağı olmuştur. Ferroli kombi denilince akla ilk gelen öncü ekiplerden biri olmanın gururunu her geçen gün daha iyi anlamaktayız. Ferroli Teknik Servisi olarak kombi bakımı sektöründe en üst sıralarda bulunan şirketimiz kullanıcıların memnuniyeti konusunda oldukça kaliteli hizmetler vermektedir.Yapmış olduğu kombi bakımlarında yada değişimi yapılan kombi parçalarında 1 yıl tüketici garantisi sunmaktadır.Müşterilerimize değişimi yapılan parçalar teknisyenlerimiz tarafından periyodik olarak takip edilmektedir. Ferroli marka kombiler genelde çok sık arıza veren kombi sınıfında değildirler fakat bu kombilerin arıza verdiği durumlarda mutlaka teknisyenler ve kombi bakımında uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.Ferroli marka kombi konusunda uzman teknisyenlerimiz her yıl tekrardan yeterlilik sınavına tabi tutularak yeni olan ne varsa hem uygulamalı hemde pratikte öğrenmektedirler. Ferroli Servis  konusunda bu kadar titiz davranan şirketimiz kullanıcılarımıza daha etkin servis imkanları sunabilmek adına mobil gezici ferroli servisi ekibini kurmuştur.Bu ekiplerimizin önceliği çağrı merkezimiz tarafından cevaplanan çağrıların aciliyet derecesi ve kritik olan konularda belirtilen adreslere hemen sevk edilmesidir.Ferroli Marka kombilerin ekranlarında beliren hata kodları çağrı merkezi personelleri tarafından sınıflandırılarak teknisyenlerimize iletilmektedir.Ferroli Servisi teknisyenleri olarak hizmet veren personellerimiz kullanıcımızı arayarak bilgilendirme yapmaktadır ve acil bir durum olmamasına karşın evde bulunan insanları bilgilendirirler.

Ferroli Kombi Bakımı

Ferroli Marka Kombiler pazar payına bakıldığında türkiyede en çok yaygın olarak kullanılan kombi markalarından birisidir.Kombi bakımlarını yıllık 2 defa yazın ve kışın olmak üzere bakımları yapılması zorunludur.Bakımları eksiksiz olarak yapılan kombiler bakımsız kombilere oranla %20 oranında tasarruf sağlamaktadır.Kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmak sizlere uzun vadede güçlü kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

ferroli-servis-1

Ferroli Kombi Arıza

Ferroli marka kombiler çağımızın paha ısınma yada soğutma sistemlerinin başında gelmektedir.Şirketimiz çalışanları sizler bu arızalardan uzak tutmak için 7 gün 24 saat etkin bir görev yürütmektedirler.Bu görevi insan sağlığı ve yaşanacak korkunç kazaları önlemek için  yaptıklarının farkındadırlar.Ferroli kombi konusunda yapılması gereken her ne varsa uzman ekiplerimiz yada sertifikalı teknisyenlerimiz yapmaktadır. Ferroli Servisi , Ferrroli Kombi Servisi , Ferroli Servis , Ferroli Kombi Servis , Ferroli Kombi Bakımı , Ferroli Teknik Servisi gibi konularda etkin çözümler sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir