Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İstanbul`un tüm bölgelerine  Ferroli  Kombi  Servis  hizmeti sağlayan firmamız ister avrupa yakası olsun ister anadolu yakası olsun her zaman servis hizmeti sunmaktadır.
0212 668 69 80 ve 0212 668 69 81 arayın; profesyonel servis anlayışını yakından tanımış olacaksınız.

Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Bu amaçla; teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, gibi her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.

Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçüyoruz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, alan kodu çevirmeden tek bir numarayla Çağrı Yönetim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

  • Profesyonel Ekip

Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

  • Tam Donanımlı Servis Filosu

Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır. Ayrıca pek çok farklı yedek parçayı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

  • Orjinal Yedek Parça

Servisimizde farklı markaların orijinal yedek parçaları mevcuttur. Ve değiştirilen her yedek parça 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

  • Gece Servisi

Artık, normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak bir nöbetçi acil servisimiz var. Pazar günleri 11:00-22.00, diğer günler 20:00-23:00 saatleri arasında Acil Nöbetçi Servis ekibi hizmet vermeyi sürdürecek.

  • Hizmet Anlayışımız

Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi zor durumda bırakmamak amacıyla, yerine geçici olarak ikame ürün bırakılır.